niedziela, 22 lipca 2012

Trochę inaczej o podróżach

Minęło dwa miesiące odkąd zaczęliśmy pisać pierwszego bloga. Miał być (i był a raczej jest) o podróżach klimatycznych i o nowej firmie, która takie podróże organizuje.
Okazało się, że nie wszystko da się zmieścić w taki "oficjalny" mocno biznesowy blog.

Butelkowanie wina w Prowansji
Butelkowanie wina w winnicy w Prowansji
Czasami piękne zdjęcia z detalami nie dawały się zmieścić do "poważnego" artykułu. Często też odczucia ze spotkań, ciekawe fragmenty rozmów z ludźmi ze stron nam odległych były ciekawsze od miejsc, które oglądaliśmy. Zdjęcia z winnicy, będącej jednocześnie małym zameczkiem i siedzibą "chambres-du-hotes" pokazujące proces butelkowania zeszłorocznego wina nie wydawały się na tyle dobre ujęciowo i tematycznie żeby były godne na poważnego bloga lub stronę biznesową.

Zaczęliśmy myśleć o takim miejscu gdzie można by zamieścić drobne ciekawostki lub po prostu naszym zdaniem klimatyczne tematy.
Spróbujemy przedstawić je tutaj. Ogólna tematyka będzie bez zmian: podróże, Prowansja, dolina Loary, dolina Mozeli, uroki krajobrazu, ludzie, miejsca, zabytki i, a właściwie przede wszystkim lokalne klimaty.
Mamy nadzieję, że uda się pokazać te czasami niewielkie rzeczy, które tworzą klimat miejsc, które lubimy i do odwiedzenia lub zobaczenia których chcemy Was zachęcić.

Dla tych którzy chcą poznać krainy i podróże w sposób bardziej poważny i oficjalny zapraszamy na naszą stronę i "biznesowy" blog.

Agnieszka i Tomasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz